Menu

kocurkowerozmyslaniawkuchniuanielki3

kuchnia pełna smaków

ZACZYNAM WRACAĆ DO ŻYWYCH

anielka123buziolek

FB_IMG_1544039279902

Witajcie kochani.Jak widzę ,dalej czerpiecie pomysły z mojego kochanego bloga.Bardzo się z tego cieszę.Musze przyznać ,że bardzo za Wami tęskniłam.,jednak życie układa nam się inaczej niż byśmy tego chcieli.

Przez rok czasu walczyłam o życie kochanej mi i najbliższej osoby , ostatnie miesiące przed jej śmiercią były trudne i dobijajace.Jednak dotrzymałam słowa bratu i byłam z nim do końca jego dni .Był moim przyjacielem ,powiernikiem i starszym bratem.Bardzo ciężko chorował na raka pęcherza i wątroby ,ale do końca był silny i to on mi dodawał sił bym żyła i cieszyła się tym co robię .Bez niego trudno mi się pozbierać ,ale z każdym dniem jest lepiej i musi być lepiej.Zyje ,by dać coś jeszcze z siebie.Z przepisami już nie zdążę ,każdy zapewne już skorzystał z innych , a na nowe to zapewne już krótki czas , będą jednak nowe dni ,miesiące ,w których kolejne przepisy wykorzystacie dla siebie i rodziny.Bedzie mi jeszcze ciężko pisać ,bo od pogrzebu minął miesiąc ,ale z każdym dniem ,śnieżynką czy liściem  spadajacym ,trelem ptaków i kwitnących kwiatów na łące ,będzie lepiej !Zapraszam kochani do mojego królestwa !Danuta Rozmys wraz z ostatnim muszkieterem Pitusiem.

DOMOWA SZARLOTKA >

< GOŁĄBKI Z RYBĄ I KASZĄ GRYCZANĄ

Zdjęcia oraz wpisy są mojego autorstwa, nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i dalszą publikację. Skopiuj przepis by go wypróbować, ale nie podpisuj się pod nim. Ustawa z 4.02.1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

© kocurkowerozmyslaniawkuchniuanielki3
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci